dokonalý život

Copyright © Autorské práva 

Obsah stránek www.dokonalyzivot.cz, výhradně slouží pro osobní potřebu. Jakékoliv užití stránek včetně kopírování, převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textu a fotografií je možné pouze se souhlasem provozovatele těchto stránek. Převzaté texty, musí obsahovat odkaz na původní text na těchto stránkách, nebo na stánky www.dokonalyzivot.cz. Provozovatel stránek neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu stránek. Dále si vyhrazuje právo, kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit libovolnou část stránek.
Provozovatel stránek si vyhrazuje právo, mazat příspěvky návštěvníků stránek, které: neodpovídají tématu, obsahují vulgární výrazy, slouží pouze k účelu reklamy, či propagace.
Tyto stránky jsou kompilací mnoha názorů a zkušeností různých lidí v oblasti relaxace, meditace, alternativní medicíny, numerologie, astrologie a léčitelství. Upozorňuji, že nejsem lékař a nenesu odpovědnost za žádnou újmu, která by vznikla přímo nebo nepřímo vlivem informací obsažených na těchto stránkách. Pokud máte pocit, že zde něco nepatří, nebo vám zde něco schází, neváhejte napsat na email

 

 

Copyright © 2010-2019  Email  Autorská práva Kontakt