dokonalý život

Reference 

Děkuji vám velice za vaší zpětnou vazbu

 

1.9. 2019

S velkou úctou bych chtěla touto cestou poděkovat panu Filipovi za jeho ohromnou pomoc. 
Je mi 27 let a jsem diabetička, která často, mimo jiné, trpí nejrůznějšími zdravotními problémy.
 Už dlouhou dobu na sobě pracuji, ale jen na své duši a psychickém stavu. Fyzické tělo jsem dlouho zanedbávala a ignorovala všechny varovné signály, které mě provázely životem.  Jelikož jsem byla poměrně líná a sobecká, což mi sám pan Filip potvrdil, nenaučila jsem se vařit a stravovala jsem se nejen pro zdravého člověka nevhodně, natož pro diabetika. Každý den jsem se ládovala masem, uzeninami, čokoládou, hranolky, hamburgery z fastfoodů apod., hlavně abych si nemusela vařit a něco dělat. Necvičila jsem, přejídala jsem se, byla jsem hodně ve stresu z práce, jelikož jsem kariéru považovala za jednu z nejdůležitějších věcí v životě. 
Přesto všechno jsem si vždycky přála být zdravá a mít zdravé děti. Nic jsme proto ale nedělala. Hodně lidí rodina, přátelé, kolegové, lékaři mi říkali, že bych měla svůj život změnit, začít si sebe vážit a starat se o své zdraví. Když už jsem ale s nějakou změnou začala, vydržela mi týden a pak jsem zpět najela na staré koleje. 
Při první návštěvě pana Filipa, se však stal zázrak. Dnes už vím, že to tak mohu nazvat. Pan Filip mě slovně i energeticky dovedl k prozření. Byl to záblesk čehosi. Byl to jakýsi těžko popsatelný okamžik. Najednou jsem ale věděla, že se musím rozhodnout. Žit nebo nežít? Jiná varianta už nebyla, vlastně už nebyl čas na další přemýšlení. „Přišla jste za 4 minuty 12“ řekl pan Filip.
A tak jsem po cestě domů, jen brečela. Brečela jsem nad tím, jak jsem se dlouhá léta likvidovala, jak jsem dlouhá léta trpěla a den za dnem se pomalu zabíjela. 
Hned druhý den jsem ale začala jinak, začala jsem žít. Protože jsem si to zvolila. Dodržuji vše, co mi pan Filip doporučil od stravy, po bylinný čaj, tinktury, pohyb, až po kompletní změnu  myšlení a životního stylu. Pravidelně jím, každý den si vařím podle ověřených uzdravujících receptů, cvičím, snažím se eliminovat stres, v práci už říkám ne, i když to není jednoduché. 
A jak se mi za to mé tělo odvděčuje? Kontinuálně snižuji hodnotu podávaného inzulínu, mám stabilizované glykémie, nejsem pořád unavená, mám spoustu energie a baví mě žít. Vím, že to vše dělám pro sebe, své budoucí zdravé děti a svůj budoucí zdravý vztah. 
A také vím, že tentokrát je to jiné, je to totiž napořád!
Děkuji, pane Filipe Tomáši, za to co děláte, za to že zachraňujete životy a pomáháte nám žít lépe. 

 

Monika 

 

30.5. 2019

Rád bych za sebe a moji manželku panu Filipu Tomášovi poděkoval.

Vyhledali jsme jej, protože se nedařilo dlouhou dobu početí miminka. A jak to udělal, to je mezi nebem a zemí, ale po 3 měsících se zadařilo a dnes máme úžasnou, veselou 9 měsíční Viktorku, která roste jako z vody a dělá nám radost. Předtím jsme marně opakovaně absolvovali IVF a různá vyšetření. Možná i díky radám Filipa Tomáše jsme hodně věcí přehodnotili a prosté krátké shrnutí  - život je fajn. Moc Vám děkujeme za radost, kterou nyní můžeme prožívat. 

Robert a Iva

 

7.11. 2017

Chtěla bych moc a moc poděkovat panu Filipovi Tomášovi za pomoc a podporu, kterou mi vždy ochotně poskytl, když mi bylo nejhůře. Nejen, že mi sám několikrát zavolal, vyslechl mě a poradil, ale hlavně posílal energii mému vnoučkovi i celé naší rodině. Především jeho zásluhou, je naše rodina opět šťastná. Můj vnouček vše zvládl bez komplikací a i rekonvalescence probíhá zatím dobře. Vážený pane Filipe Tomáši , děkuji Vám za vše a jsem Vám moc a moc vděčná. Všem, kteří potřebují pomoc při řešení problémů se svým zdravotním stavem či složitou životní situací, konzultaci
s panem Filipem Tomášem vřele doporučuji.

D.Kopecká

 

10.10. 2017

Navštívil jsem pana Filipa s problémy na pracovišti, které mi výrazně zhoršovali můj psychický stav a celkovou radost z žití, měl jsem v tomto těžkém životním období deprese a celkovou sklíčenost. Pan Filip mi otevřel nové možnosti a celkové komplexní nazírání na problém s větším odstupem a nadhledem, pomohl mi najít cestu jak začít znova a mít radost ze života a nasměrovat moje myšlenky k lepším zítřkům. Za to mu patří obrovský dík a stejně tak za jeho znalost bylinek, které mi pomohli překlenout krizové časy. Jsem vděčný za to, že takoví lidé jsou, kteří mají otevřenou bránu do jiných světů a dokážou předávat pozitivní energii prostřednictvím daru, který dostaly shora. Empaticky a vnímavě odhalit problém do jeho kořenu a poskytnout klientovi duchovní pohled na podstatu problému a následné řešení.
Dnes mám už jiné zaměstnání ve kterém se cítím mnohém lépe a dosahuji i lepších výsledku ve své práci a vím, že k tomu jsem se dopracoval snadněji právě konzultacemi a předáváním pozitivní energie u pana Filipa.

Kdykoliv v budoucnu budu cítit nějakou únavu nebo vyčerpanost z pracovního vypětí  nebudu váhat znova se obrátit na služby takto zkušeného léčitele s talentem od boha a hlavně lidským a individuálním přístupem ke klientovi.

Martin

 

 

24.7. 2017

Pan  Filip Tomáš mi poskytl komplexní zpětnou vazbu na můj aktuální fyzický i psychický stav. Překvapil mě jednoduchými a přesnými odhady mých potřeb, týkajících se  i duševních otázek. Konkrétně a bezprostředně odhaluje jednotlivé problémy s návrhy  řešení, které jsem doposud podvědomě tušil, a nebo o nich jen uvažoval. Tím že je zveřejnil a pojmenoval, mi dal prostor k uvědomění a okamžité realizaci změn, po kterých se cítím lépe, jistěji a věřím, že v důsledku mě tyto změny vedou k odstranění hlavního zdravotního problému. Vše k tomu za podpory přírodních léčiv a doporučení, které nenesou vedlejší příznaky a nebo náklady. Těším se na dlouhodobé výsledky a doporučuji návštěvu každému, kdo hledá podstatu řešení svých zdravotních komplikací. 
 
Děkuji Lukáš
 

 

12.6. 2017

Pokud se dlouho snažíte vyřešit Vaše zdravotní problémy a chcete je vyřešit a nebo zlepšit, potom jste na správném místě. Během dlouhodobé spolupráce Vám bude doporučeno jak pracovat sám na sobě, abyste mohli postupně, systematicky a efektivně vyřešit své zdravotní problémy, které se hromadily několik let. K panu Filipovi jsem se dostala na základě doporučení paní Moučkové a jsem za to velmi vděčná. Nejvíc se mi líbi a motivují viditelné výsledky. 

Vřele doporučuji. Anicka 

 

2.3. 2017

Mockrat dekuji panu leciteli za jeho individualni a velice pratelsky pristup. Moc hezky jsme si popovidali a otevrel mi oci. Mohu ho srovnat s ostatnimi leciteli a tento je z nich skutecne nejlepsi. Me problemy s pokozkou v obliceji se lepsi a citim se diky tomu lepe i po psychicke strance. Urcite mohu vrele doporucit.

Honza

 

12.2. 2017

Chtěla bych mnohokráte poděkovat jménem svým a mé celé rodiny p. Filipovi Tomášovi za pomoc při mé nemoci a zároveň nemoci mé dcery, která byla 8 týdnů po porodu a vzala ji ledvinová kolika. S takovým přístupem jsem se dosud nesetkala, kdy pan Filip nám zavolal a poslal několik rad a receptů na čajíky, které nám opravdu pomohly. Škoda, že takových lidí je na světě poskrovnu, ale jeho dar léčit lidi, je dar od Boha a on plní na tomto světě toto poslání víc než si někdo dovede představit.

Na tohoto člověka nikdy nezapomenu a věřím a přeji si, abych se s ním osobně setkala.

Naďa Žáčková, H.Týn

 

1.2. 2017

Chtěla bych moc poděkovat panu Filipovi Tomášovi za pomoc a podporu. Během vánočních svátků jsem mu napsala o radu ohledně mého narozeného vnoučka. Nejen, že mi sám několikrát zavolal, vyslechl mě a poradil, ale hlavně posílal energii mému vnoučkovi, mojí dceři i mě. Pan Tomáš je výjimečný člověk a přestože jsme se osobně nesetkali velice mi pomohl. Ještě jednou moc děkuji a doufám, že mu budu moci poděkovat osobně.  

Dana
 

17.1. 2017

Pan Filip rychle odhalil a začal řešit moje zdravotni problémy. Rychle jsem se zorientoval a uvědomil si, jak mám správně postupovat v léčbě. Za to mu vřele děkuji.

Václav

 

30.10. 2016

Děkuji z celého srdce, v říjnu se nám narodila dcera, díky Vaší pomoci a bylin

Jana

 

15.11. 2015

Děkuji Filipovi za vřelou atmosféru, příjetí a dokonalou diagnostiku, nalezením mých problémů z mládí, které souvisely s mými somatickými problémy.

Jindra

 

1.10. 2014
Před asi třemi lety jsem začal mít problémy se zvětšováním uzlin především na krku a pak i na jiných místech na těle. To mě samozřejmě velmi znepokojovalo a nechtěl jsem být pouze odkázán na klasickou medicínu, která si jednak nevěděla s příčinou rady a hlavně na jejich principy. Hrozící diagnóza lymfomu byla děsivá. Cesty mě svedly do alternativní oblasti a po návštěvách několika léčitelů a homeopatů jsem našel toho správného možná léčitele, ale pro mne spíše toho SPRÁVNÉHO ČLOVĚKA. Je jím léčitel Filip, pilný a trpělivý to žák léčitelky paní Evy Moučkové. Myslím si, že po boku tak silného zdroje zkušeností a toho co mu bylo dáno shora, a tím co se nám společně podařilo dokázat, ho MOHU JEDINĚ DOPORUČIT.

Můj problém již několik měsíců znatelným způsobem odeznívá a doporučení a kroky, které jsme společně zvolili, jsou potvrzením toho, že Filip prostě ví, umí a má ty skutečné schopnosti. Umí vyslechnout, vcítit se a porozumět každému a společně najít tu potřebnou cestu ke štěstí ;-)

Libor

 

Copyright © 2010-2019  info(zavinac)dokonalyzivot.cz   Autorská práva   Kontakt