HOME

© Škola Filipa Tomáše 2023

roční kurz v Praze

od září 2023/2024 


Zdravím zájemce, v ročním kurzu budeme osobně probírat níže uvedené témata.Motto: „Co je v mysli naším handicapem, 

je vlastně naším darem, tak s ním pracujme.“

© 2023 Filip Tomáš 
„Každý jsme jedineční a máme svojí cestu na této planetě, každé setkání je dopředu dané, naše energie duše, která je nesmrtelná se setkávají po mnoho věků, řešíme věci, které jsme v minulých životech nestihli. Naše setkání tedy nebudou náhodné.“  

TÉMATA ROČNÍ ŠKOLY


1. SETKÁNÍ

(NAŠE TRAUMATA, JAK S NIMI PRACOVAT)

Každý člověk, prožil v životě trauma a pokud s ním nepracuje sžírá ho to celý život a nemůže díky tomu plnohodnotně žít a trápí se. Mozek nám předkládá únikový režim při každé situaci kterou nedokážeme zvládnout a z problému utíkáme, neřešíme ho, ale jen ho oddalujeme a bolí nás celé tělo.


2. SETKÁNÍ

(ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL)

Jakým způsobem si můžeme pomoci ke zdraví, výživa, styl života, recepty na různé nemoci. 

Základní seznam bylin a jejich použití.

Tinktury a jejich použití.


3. SETKÁNÍ

(JAK SE BRÁNIT PROTI KOUZLŮM)

Kontrola pozemku, domu, práce, ochrany proti pomluvám, prokletí a zlým vlivům, jakým způsobem můžeme ochránit svoje nemovitosti a statky.


4. SETKÁNÍ

(JAK VYUŽÍT DARY PŘÍRODY)

Jakým způsobem můžeme čerpat energii přírody pro své zdraví, jak si pomoci energií na cestách po světě, jak máme dary přírody vnímat.


5. SETKÁNÍ

(SYMBOLIKA SNŮ A JEJICH VÝZNAM)

To co doposud známe ze snářů je velice zkreslené, správný výklad snů nás formuje a učí jakým způsobem se zachovat, někdy nás varuje před nebezpečím, někdy nás láskyplně pohladí.


6. SETKÁNÍ

(RITUÁLY DNE, PROČ JE DĚLAT)

Naše tělo má paměť, denními rituály ho můžeme zharmonizovat a naučit se žít lepší život, protože tělo bude mít řád a bude na změny reagovat mnohem lépe a dá nám to najevo nejen klidným spánkem.


7. SETKÁNÍ

(NAŠE PARTNERSKÉ VZTAHY)

Každý kdo rozbíjí vztahy zůstává na stáří sám. Nevěří nikomu a potom už ani sobě. Žije požitkem a maluje si nádherné scénáře a nikdy nedohraje hru, protože nedozrál a zastavil se ve věku puberty a neví jak dál.


8. SETKÁNÍ

(KARMA A JEJÍ DŮSLEDEK)

Nejvíce profanované slovo je „karma“ její význam, jakým způsobem můžeme změnit vibrace našeho rodu, proč je důležité rod chránit a očistit, 

co proto můžeme udělat my.


9. SETKÁNÍ

(DUCHOVNÍ PRŮVODCI)

Občas se nám dějí věci na které nejde nikde najít vysvětlení, zjevují se nám postavy, slyšíme hlasy, máme pocit jako by nás někdo sledoval, dostáváme strach. Vše je jinak než si myslíme.


10. SETKÁNÍ

(JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT)

Rituál božské cesty, rituál pro život, jak se zbavit strachu. Jak si správně přát, budeme se zde učit jak zhmotnit naše přání, jakým způsobem můžeme ovlivnit naší cestu životem a ulehčit si ho.


11. SETKÁNÍ

(SPOLEČNÉ VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ)

Zde uzavřeme celou roční školu, budeme se učit většinu věcí, co jsme v deseti setkáních nestihli, navíc jak pracovat s energiemi, jak hledat patogeny, pozitivní zony a praktické ukázky v přírodě. 


Cena ročního kurzu 23532,-

Počet míst je omezen
Filip Tomáš je absolventem UK a vysoké školy psychosociálních studií celoživotního vzdělávání oboru psychoterapie, jeho práce pojednávají o zdravém životním stylu, o ochraně sebe a své rodiny před vlivy tohoto světa. Celý život se vzdělává, vždy má kolem sebe průvodce kteří ho vedou životem. Bohudík, už jako malý kluk měl několik mystických zážitků, které se časem zhmotňovaly. Jeho práce pro lidi, je jeho koníčkem. 


   

Všechna práva vyhrazena 

Žádnou část webu není dovoleno užít nebo jakýmkoliv způsobem reprodukovat bez písemného souhlasu držitele práv 

s výjimkou krátkých citací nebo odkazů na tyto stránky.