DAR

EVA MOUČKOVÁ

Životní příběh mé učitelky, léčitelky Evy Moučkové je jako pohádka o darech lásky, naděje a uzdravující moudrosti. 14 dnů před svým odchodem z tohoto světa mi zavolala a sdělila mi, že mám nést dál její odkaz jako její žák darující pomoc při uzdravování. Byla to pro mě ohromná pocta, slíbil jsem jí, že budu pokračovat dál. Její sen byla škola, centrum, kde se budou léčit a učit tradicím které jsou tady tisíce let, proto jsem otevřel školu tradic.Eva Moučková, známá po celém světě svými praktickými radami inspirovanými tradicemi našich předků a bezmeznou láskou ke všemu živému, byla nejen mým učitelem, ale i průvodcem na cestě k poznání a pomoci druhým. Její láska k zpěvu, hudbě a vaření byla nakažlivá, její rady a recepty zůstaly zaznamenané nejen v mé paměti.


Byla živoucí ukázkou radosti ze života, schopná rozdávat lásku, naději a cenné rady v každé situaci. Věnování se lidem darem pomoci bylo pro ní nejen prací, ale životním posláním. 

V e-knize věnuji celou kapitolu mé učitelce která mi vždy říkávala, že mě to naučila dobře s referencemi od svých klientů, kterým mě doporučila. Proto také pokračuji v jejím přání pomáhat lidem v těžkých životních časech.

Eva procestovala celý svět, nebojíc se v 80 letech sednout na letadlo a letět za svým synem do Kalifornie. Na letišti s přesvědčivostí a vděčností prosila o pomoc, a kamkoliv potřebovala, byla dovedena nebo dovezena. Její láska k cestování byla stejně silná jako její touha pomáhat.

Ve světě, kde se některým ženám zdálo nemožné otěhotnět, udělala Eva Moučková "zázrak" a přivedla na svět zdravé děti. Vzdát se nikdy nebyla její volba. Pacienty, kteří byli odsouzeni k ležení v posteli, vyzdvihla a dala jim šanci stát se znovu aktivními. Tyto příběhy úspěchů byly v jejím životě tisíce.

Věřila, že nám Bůh poslal všechny dary a bylinky zdarma, a na nás je, abychom se postarali o své fyzické i duševní zdraví. Byla přesvědčená, že my jsme pouze prostředníky pro tyto zázraky a uzdravení pacientů bylo pro nás standardem. 
Všechna práva vyhrazena 

Žádnou část webu není dovoleno užít nebo jakýmkoliv způsobem reprodukovat bez písemného souhlasu držitele práv s výjimkou krátkých citací nebo odkazů na tyto stránky.Tento web využívá soubory cookie. Podrobnosti naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů

Odmítnout

OK