Filip Tomáš


Celoživotní práce Filipa Tomáše je spojena s praxí u léčitelů E. Moučkové a pana V. Bažanta, který navázal na psychoenergetickou laboratoř prof. Kahudy. Každý máme svojí cestu a své zkušenosti s klienty, každý máme své učitele. Dar pomoci lidem je pro mě posláním, které jsem se už jako malý chlapec vnímal, ale nerozuměl jsem mu, až s pomocí mých učitelů, jsem připraven Vám pomoci Vás nasměrovat na správnou cestu, pomocí darů uzdravení a zkušeností tím danou. Všichni co hledáme cestu mimo sebe samých, tam ji nikdy nenajdeme, protože my sami jsme tím co tvoříme na této planetě. Náš život, láska sama k sobě je důležitá, vážit si svého života. Základem každé změny je rozhodnutí něco učinit, bez toho je každá snaha marná, každý kdo nechce nic změnit, nikdy nic také nepocítí na sobě. Pracuji i na dálku po celém světě, změny jsou vidět i tam, ale jsou věci které prostě neovlivníme i kdybychom se snažili sebevíc. Vše je dopředu připravené, jen se nám masmédia snaží zastřít zrak, abychom neviděli to božské co je zadarmo. „Nebojte se, vše bude dobré.“ 

Na základě vašich požadavků jsem se rozhodl otevřít  školu Filipa Tomáše.

Zde máte důležité informace pro výživu těla v různých obdobích života, jak dávno hlásala moje učitelka. Například pro kojící a těhotné ženy. Víš co jíš?

Pozor na nevyzkoušené diety a různé nesmysly na internetu.

Nezapomínejme, že naše zdraví se skládá z 50% našeho životního stylu, z 20% prostředí kde žijeme, z 20% genetické výbavy od rodičů a z 10% lékařské péče. Takže naše zdraví si můžeme ovlivnit k dobrému ze 70% sami, nepodceňujme prevenci a zdravý živvotní styl.    „Probuďme se“, ať se můžeme radovat a tvořit si šťastný a radostný, zkrátka dokonalý život, který nás bude bavit, nebojme se ozvat a bránit se.
Rád vám pomohu svými letitými zkušenosti. Změna stavu k nemoci, je také ovlivněna psychikou, sociálním prostředím, kde žijeme, ale také neláskou  sama k sobě a nezdravým letitým stravováním, žádnou lékařskou prevencí a stresy, potom nevidíme světlo na konci tunelu, jsme vyčerpaní životem a nevíme jak dále. Bohužel stydlivý jedinec mnohem více také prožívá zodpovědnost za své vlastní výsledky a trpí, strádá, prožívá neustále strach, aby byl dobrý a nezklamal nás a to pokračuje až onemocní, protože stále čeká pochvalu, hlavně od svých rodičů……

Samozřejmě není v mých silách vyhovět všem, proto Ti kdo čekají, že se něco změní bez jejich pomoci, tak to bohužel nejsem schopen vyřešit. Každý klient je s jiným problémem a diagnózou, tělo i duše se léta zanedbávalo a nejde to bohužel vyřešit hned.


Je také možné si domluvit tyto individuální konzultace u Vás:
Recept očista ledvin


Recept na početí


Recept zdravé kosti


Recept čistící čaj


Recept čistící koupel


Víš co jíš?


Bezpečnost potravin


Zde uvedené veškeré rady, receptury, odkazy nenahrazují návštěvu lékaře.Všechna práva vyhrazena 

Žádnou část webu není dovoleno užít nebo jakýmkoliv způsobem reprodukovat bez písemného souhlasu držitele práv s výjimkou krátkých citací nebo odkazů na tyto stránky.
OK

Tento web využívá soubory cookie. Podrobnosti naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.