DAR

PŘÍBĚH FILIPA TOMÁŠE

Jeho příběh je také o způsobu, jakým integruje léčivou moc do svého působení. Své dovednosti v energetické pomoci propojuje s léčivými vlastnostmi nejen bylin, vytvářejíc tak harmonický aspekt péče o duši těla. Každý recept je nejen kombinací rostlinných léčiv, ale také lásky a péče o celkový blahobyt člověka a jeho nitra.


Vstupuje do života lidí s energií, která nese nejen sílu porozumění, ale také léčivou esenci. Je to léčitel, jehož ruce nesou jemné doteky energie, kdy pomáhá nejen slovy, ale i srdcem naplněným sílou a vyzařující pozitivní energii při této práci.


V tomto příběhu jsou energie spojeny v jediný proud, který se line od srdce tohoto autora k srdcím těch, kdo hledají uzdravení. Je to příběh o lásce k životu, k přírodě a k síle, kterou nacházíme v propojení s božským, jež nás obklopuje.


Je to příběh o těch, kteří procházejí těžkými chvílemi. Odvážně odkládá svůj vlastní hlas, aby naslouchal příběhům druhých, jeho činy nesou nejen moudrost, ale i teplo lidského porozumění.


Každé psané slovo, každá rada a každá pomoc poskytovaná v těžkých chvílích vychází z této hluboké víry v Boha jeho sílu, lásku, pochopení a  radosti. Ale není to jen pozorovatel, je to aktivní tvůrce změn. Odvaha, s jakou dokáže vyjádřit své myšlenky, se stává klíčem k hledání nových cest a výzev s vůlí k pozitivní transformaci.
Tento web využívá soubory cookie. Podrobnosti naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů

Odmítnout

OK