DAR

© REFERENCE FILIP TOMÁŠ

ZDE MŮŽETE NAPSAT VAŠÍ ZPĚTNOU VAZBU

25.10. 2023

Pán Tomáš je neuveriteľne milý človek, sála z neho pokoj, pokora a veľmi dobrá energia. Je schopný napojiť sa na človeka a zistiť čo je príčinou jeho problémov. Po stretnutí s pánom Tomášom sa mi fyzicky aj psychicky uľavilo. Pocity zo stretnutia s ním boli úžasné. Ďakujem.

Míla


20.8. 2023

Chtěla bych velice poděkovat panu léčiteli Tomášovi. Mojí matce bylo mnoho měsíců špatně se žaludkem a střevy. Lékaři se jí bohužel dostatečně nevěnovali a nebyli schopni navrhnout řešení. Střídaly se u ní stavy velké žaludeční nevolnosti a průjmů s klidovým stavem. Bohužel v poslední době už matka nemohla skoro nic jíst (jen rohlíky a dětské přesnídávky) a špatně jí bylo de facto neustále. Bylo to velmi vyčerpávající fyzicky i psychicky. Navštívily jsme pana Tomáše 1x osobně a 1x jsme měli online setkání. Po jeho radách a působení se matce výrazně zlepšil její zdravotní stav, k čemuž přispěl také detoxikační čaj, který pomohl zažívací systém vyčistit a stabilizovat. Pijeme ho obě nyní už 2 týdny a její aktuální stav je nesrovnatelně lepší. Moc a moc děkujeme za pomoc, považujeme toto zlepšení za zázrak. Děkujeme. Hana a Zuzana Berkovy


30.3. 2023

Pan Filip je skvělý. Vždy pomůže a dobře poradí. Mohu vřele doporučit. S díky Eva Charvátová.3.3. 2023

První setkání s Filipem pro mě bylo velmi poučné, naplnilo mě silou, radostí a vůlí směřovat ke svým cílům. Následně jsem se rozhodla absolvovat i jeho seminář. Byla jsem velmi spokojena, protože nám dal spoustu praktických rad, vysvětlil souvislosti a zákonitosti a obdařil nás energií a radostí. I přesto, že nás na semináři bylo více, mohli jsme svými dotazy určit směr, který nás zajímal a tím byly veškeré informace pro nás o to více hodnotnější. Jsem si jistá, že toto nebylo mé poslední shledání s Filipem a každému bych jej vřele doporučovala.

    Hana


29.12. 2022

     Již jsem psala ve své první recenzi dne 12.12.2022, že mě návštěva u pana Tomáše naplnila radostí a vděčností. Toužím sdělit, že oba pocity ve mě stále přetrvávají a já s láskou vzpomínám na naše setkání. 

Děkuji a přeji krásné dny,

   Marcela 


12..12. 2022

    Na setkání s panem Tomášem jsem přijela bez očekávání a odjela jsem plná radosti a vděčnosti. Na mé cestě životem mi opravdu pomohl. Moc děkuji. 

    Marcela


12.10. 2022

   Setkání s Filipem Tomášem je pro mě Božím požehnáním a Darem na mé Cestě stát se lepším člověkem.

    Martin Žák


22.9. 2022

  Díky panu Tomášovi jsem na své cestě ke zdraví a dokonalému životu, mohla pocítit vděčnost a radost, že když voláme o pomoc, někdo nás vyslyší. Podpoří a pomůže. Velmi děkuji za posilující rozhovor, rady a doporučení!

     Sabina Š.     

        

31.7. 2022

   Píši Vám, že jsem Vám velice zavázána, jak jste mi minulý rok pomohl i to co jste mi říkal jste trefil přesně.

    Marie L.


17.10. 2021

  Po prvním porodu jsem dvakrát potratila a potřetí už jsem to nechtěla jen zase zkusit, ale nejprve se na to posilnit. Líbil se mi směr pani Moučkové, na jejich stránkách byl odkaz na pana Filipa, tak jsem ho oslovila. S jeho podporou a pomoci se další potrat nekonal. Do roka se nám narodilo zdravé a usměvavé miminko. Velké dík všem andělům mezi které pan Filip určitě patří :)

    Jana


 30.9. 2021

  Filipa Tomáše jsem vyhledala na základě doporučení paní Evy Moučkové. S manželem jsme se snažili o druhé dítě. Když mi bylo 43 let, tak jsme to téměř vzdávali. Rozhodla jsem se vyhledat pomoc léčitele, dokud ještě nebude příliš pozdě. Manžel je víc pro standardní medicínu, na alternativní metody nevěří, v tom jsme velice rozdílní, takže jsem pana léčitele navštívila sama. Z návštěvy jsem měla velice dobrý pocit a celkově jsem odcházela nabyta novou energií. Pan Filip dobře rozpoznal, kde může být problém a dal mi byliny a rady a přeléčení a očistu těla a to i pro manžela. Naštěstí mne v tom manžel nenechal a pil bylinné čaje a užíval tinktury. Přestali jsme jíst vepřové maso, upravili životní styl. Po roce jsem otěhotněla a v mých 45 letech se nám narodil zdravý chlapeček. Cítim velikou vděčnost, jak k panu Filipovi tak k celému vesmíru.”

     Jitka K.


23.9. 2021

    Traumatický zážitek je něco, co Vás dostane psychicky na úplné dno. V takové situaci může dojít k tomu, že uděláte špatné rozhodnutí s tragickým následkem. 

Filip má dar od Boha pomáhat ostatním a vysvětlí Vám jak se špatnému rozhodnutí vyhnout.

    Marie


17.7. 2020

    Jeden a půl letý syn měl problémy s vnímáním svého okolí. Pan Filip si na nás udělal čas v červenci 2020. Má velice citlivý a laskavý přístup. K synovi se choval velmi pěkně, měli jsme až posvátný pocit z jeho působení. Hodinu po duchovním zásahu měl syn krátký výpadek vědomí, což jsem přičítala síle energie, která jím prošla. Od tohoto působení udělal po psychické stránce krok dopředu. Pan Filip také pomohl mému otci, který pár týdnů na to procházel nejtěžším obdobím v životě. I díky jeho působení všechno dobře dopadlo, za což moc děkuji. 

Jsme moc vděční za laskavou pomoc celé rodině.

    Kateřina


15.7. 2020

    Dnes jsem navštívila pana Filipa, je to výjimečný člověk s krásnou léčivou energií, hodně mi to dalo, pomohlo mi to při mém největším vyčerpání.

    Oli


17.6. 2020

    Chtěla bych moc poděkovat za pomoc panu Filipovi Tomášovi, kterého jsme oslovili po zjištění závažné diagnózy mé sestry a následné radikální plicní operaci. Sestře se navíc po operaci vytvořila píštěl, v pohrudniční dutině se jí tvořilo velké množství vody, byla velice dušná, slabá až vyčerpaná, trápil jí dráždivý kašel, který přecházel až ve zvracení. Pan Filip sestře velice srdečně, vstřícně a s velkým pochopením poskytl pomoc na dálku a od té doby se její zdravotní stav velice zlepšil, voda se jí již na plicích netvoří, lépe se jí dýchá a celkově se cítí mnohem lépe. Pokud máte nějaké zdravotní problémy se kterými si nevíte rady, pana Filipa mohu jen doporučit.

Se srdečným pozdravem

    Lenka Balcarová


11.11. 2019

    Koncem září jste se zastavil v Nemocnici Mostiště za manželem, který už byl na cestě k uzdravení, ale progres byl v té době malinký, dokázal pohnout pár mimickými svaly, trošku více přivřel oči. Nyní, 11. listopadu, je stav mnohem lepší. Manžel je odpojen od plicní ventilace, tedy dýchá, mluví a jí sám, postupně rozcvičuje končetiny a svaly trupu. Ochrnutí v důsledku nemoci ustoupilo až po kotníky, od nich nahoru je třeba atrofované svaly znovu naposilovat. Na obnovu nervových vláken v chodidlech ještě čekáme. V sobotu mi manžela sestry posadily na vozík, odpojily od všech hadiček a bez zdravotního dozoru ho na půl hodiny pustily na chodbu před oddělení, kam za ním nemůže syn, který manželovi chybí asi nejvíc, protože se mění a roste nejrychleji, už bude mít rok. Chceme moc poděkovat za Vaši návštěvu. 

Přeji krásný podzim a spoustu dobrých zpráv od klientů.

    Anna


21.10. 2019

    Dobrý den všem. Nejsem žádný velký spisovatel, ale pokusím se svůj příběh vylíčit svými slovy. Defacto navážu na předchozí referenci. Je mi 42 let, ale nikdy jsem netrpěl velkými zdravotními neduhy. Před cca 5 lety se mi vyhřezla ploténka, což není nic příjemné, naopak dost bolestivé. Můj život byly peníze, úspěšné obchody a po stránce fyzické jsem ničil tělo, po stránce psychické duši. Neřešil jsem nic, ani svou rodinu, skvělou manželku a dva super kluky. Nevážil jsem si toho. Tomu mladšímu už jsem se nevěnoval vůbec. A nejsme si tolik blízký, což mě mrzí a vždy budu litovat toho, co se jsem neudělal. Čas ale nevrátím. Zkrátka peníze, kariéra …… . Ale dohonilo mě to. Dostal jsem dvě varování a stopku. Na první varovaní jsem nereagoval, na druhé také ne a na to třetí už bylo „pozdě“. 13 mm ploténka + kousek ulomený v páteřním kanále. A to je Stopka hodně důrazná. A to mě položilo jak tělesně, tak psychicky ….. totálně. Zkoušel jsem si různé meditace, uvolňování, …… ale výsledek nic moc. Potom jsem dostal kontakt na p. Filipa. Úplně jsem nebyl přesvědčený o tom, zda to pomůže …. Ale „tonoucí se stébla chytá ……..“. Kontaktoval jsem jej a protože jsem cestu do Prahy nedal, pan Filip se u mě stavil. 14 dnů po telefonátu. Velice příjemně jsme si popovídali a když jsem si lehnul začala do mě proudit energie. Zvláštní pocit – tepelná vlna od nohou k hlavě. Potom jsem mi bylo řečeno, ať si sednu. „To nedám“, odvětil jsem ….. ale já jsem si sedl. Od té doby chodím. Samozřejmě, že regenerace těla a duše není otázka chvíle. Zvlášť když na sebe 40 let kašlete a za týden se dejte dohromady. To nejde. To ani nemůže nikdo očekávat. Musím na sobě pracovat, cvičit, rehabilitovat. Pan Filip mi pomohl vstát (byl jsem i na tůrách v Tatrách – 130 km), ale co je nejdůležitější pro mě ON MĚ NAVEDL NA SPRÁVNOU CESTU, ukázal mi ji, ale jít po ní musím sám. Pokora je to co mi chybělo a myslím, že to chybí hodně lidem. Díky p. Filipovi jsem dostal šanci a vzhledem k tomu, že mám malé děti a manželku se snažím změnit. To není vůbec jednoduchá cesta naopak, to je běh na dlouho trať. Můj vnitřní hlas (andělé strážní) mi řekl, že pokud se změním, vše se napraví a uzdravím se, ale bude to chvíli trvat, ale to je jen na mě. Čas od času si u p. Filipa nechám „dobít baterky“. Závěr je takový. Peníze, kariéra a hmotné statky, vám štěstí nepřinesou. Už neberu „tolik“ (stále se učím pokoře, není to jednoduché) svůj „handicap“ jako trest, ale jako druhou šanci. Děkuji bohu za to, že jsem potkal p. Filipa, který mi pomohl vstát, narovnal mě a ukázal mi cestu …… bez něj bych ležel a hekal. Už nechci být tím, co jsem býval. Jednou, až budu na cestě na jiný svět se chci ohlédnout a říct si, že jsem byl dobrým člověkem.

    Honza


1.9. 2019

    S velkou úctou bych chtěla touto cestou poděkovat panu Filipovi za jeho ohromnou pomoc. Je mi 27 let a jsem diabetička, která často, mimo jiné, trpí nejrůznějšími zdravotními problémy. Už dlouhou dobu na sobě pracuji, ale jen na své duši a psychickém stavu. Fyzické tělo jsem dlouho zanedbávala a ignorovala všechny varovné signály, které mě provázely životem. Jelikož jsem byla poměrně líná a sobecká, což mi sám pan Filip potvrdil, nenaučila jsem se vařit a stravovala jsem se nejen pro zdravého člověka nevhodně, natož pro diabetika. Každý den jsem se ládovala masem, uzeninami, čokoládou, hranolky, hamburgery z fastfoodů apod., hlavně abych si nemusela vařit a něco dělat. Necvičila jsem, přejídala jsem se, byla jsem hodně ve stresu z práce, jelikož jsem kariéru považovala za jednu z nejdůležitějších věcí v životě. Přesto všechno jsem si vždycky přála být zdravá a mít zdravé děti. Nic jsme proto ale nedělala. Hodně lidí rodina, přátelé, kolegové, lékaři mi říkali, že bych měla svůj život změnit, začít si sebe vážit a starat se o své zdraví. Když už jsem ale s nějakou změnou začala, vydržela mi týden a pak jsem zpět najela na staré koleje. Při první návštěvě pana Filipa, se však stal zázrak. Dnes už vím, že to tak mohu nazvat. Pan Filip mě slovně i energeticky dovedl k prozření. Byl to záblesk čehosi. Byl to jakýsi těžko popsatelný okamžik. Najednou jsem ale věděla, že se musím rozhodnout. Žit nebo nežít? Jiná varianta už nebyla, vlastně už nebyl čas na další přemýšlení. „Přišla jste za 4 minuty 12“ řekl pan Filip. A tak jsem po cestě domů, jen brečela. Brečela jsem nad tím, jak jsem se dlouhá léta likvidovala, jak jsem dlouhá léta trpěla a den za dnem se pomalu zabíjela. Hned druhý den jsem ale začala jinak, začala jsem žít. Protože jsem si to zvolila. Dodržuji vše, co mi pan Filip doporučil od stravy, po bylinný čaj, tinktury, pohyb, až po kompletní změnu myšlení a životního stylu. Pravidelně jím, každý den si vařím podle ověřených uzdravujících receptů, cvičím, snažím se eliminovat stres, v práci už říkám ne, i když to není jednoduché. A jak se mi za to mé tělo odvděčuje? Kontinuálně snižuji hodnotu podávaného inzulínu, mám stabilizované glykémie, nejsem pořád unavená, mám spoustu energie a baví mě žít. Vím, že to vše dělám pro sebe, své budoucí zdravé děti a svůj budoucí zdravý vztah. A také vím, že tentokrát je to jiné, je to totiž napořád! Děkuji, pane Filipe Tomáši, za to co děláte, za to že zachraňujete životy a pomáháte nám žít lépe.

    Monika


30.5. 2019

    Rád bych za sebe a moji manželku panu Filipu Tomášovi poděkoval. Vyhledali jsme jej, protože se nedařilo dlouhou dobu početí miminka. A jak to udělal, to je mezi nebem a zemí, ale po 3 měsících se zadařilo a dnes máme úžasnou, veselou 9 měsíční Viktorku, která roste jako z vody a dělá nám radost. Předtím jsme marně opakovaně absolvovali IVF a různá vyšetření. Možná i díky radám Filipa Tomáše jsme hodně věcí přehodnotili a prosté krátké shrnutí - život je fajn. Moc Vám děkujeme za radost, kterou nyní můžeme prožívat.

    Robert a Iva


7.11. 2017

    Chtěla bych moc a moc poděkovat panu Filipovi Tomášovi za pomoc a podporu, kterou mi vždy ochotně poskytl, když mi bylo nejhůře. Nejen, že mi sám několikrát zavolal, vyslechl mě a poradil, ale hlavně posílal energii mému vnoučkovi i celé naší rodině. Především jeho zásluhou, je naše rodina opět šťastná. Můj vnouček vše zvládl bez komplikací a i rekonvalescence probíhá zatím dobře. Vážený pane Filipe Tomáši , děkuji Vám za vše a jsem Vám moc a moc vděčná. Všem, kteří potřebují pomoc při řešení problémů se svým zdravotním stavem či složitou životní situací, konzultaci s panem Filipem Tomášem vřele doporučuji.

    Dana Kopecká


10.10. 2017

    Navštívil jsem pana Filipa s problémy na pracovišti, které mi výrazně zhoršovali můj psychický stav a celkovou radost z žití, měl jsem v tomto těžkém životním období deprese a celkovou sklíčenost. Pan Filip mi otevřel nové možnosti a celkové komplexní nazírání na problém s větším odstupem a nadhledem, pomohl mi najít cestu jak začít znova a mít radost ze života a nasměrovat moje myšlenky k lepším zítřkům. Za to mu patří obrovský dík a stejně tak za jeho znalost bylinek, které mi pomohli překlenout krizové časy. Jsem vděčný za to, že takoví lidé jsou, kteří mají otevřenou bránu do jiných světů a dokážou předávat pozitivní energii prostřednictvím daru, který dostaly shora. Empaticky a vnímavě odhalit problém do jeho kořenu a poskytnout klientovi duchovní pohled na podstatu problému a následné řešení. Dnes mám už jiné zaměstnání ve kterém se cítím mnohém lépe a dosahuji i lepších výsledku ve své práci a vím, že k tomu jsem se dopracoval snadněji právě konzultacemi a předáváním pozitivní energie u pana Filipa. Kdykoliv v budoucnu budu cítit nějakou únavu nebo vyčerpanost z pracovního vypětí nebudu váhat znova se obrátit na služby takto zkušeného léčitele s talentem od boha a hlavně lidským a individuálním přístupem ke klientovi.

    Martin


24.7. 2017

    Pan Filip Tomáš mi poskytl komplexní zpětnou vazbu na můj aktuální fyzický i psychický stav. Překvapil mě jednoduchými a přesnými odhady mých potřeb, týkajících se i duševních otázek. Konkrétně a bezprostředně odhaluje jednotlivé problémy s návrhy řešení, které jsem doposud podvědomě tušil, a nebo o nich jen uvažoval. Tím že je zveřejnil a pojmenoval, mi dal prostor k uvědomění a okamžité realizaci změn, po kterých se cítím lépe, jistěji a věřím, že v důsledku mě tyto změny vedou k odstranění hlavního zdravotního problému. Vše k tomu za podpory přírodních léčiv a doporučení, které nenesou vedlejší příznaky a nebo náklady. Těším se na dlouhodobé výsledky a doporučuji návštěvu každému, kdo hledá podstatu řešení svých zdravotních komplikací.

    Děkuji Lukáš


12.6. 2017

    Pokud se dlouho snažíte vyřešit Vaše zdravotní problémy a chcete je vyřešit a nebo zlepšit, potom jste na správném místě. Během dlouhodobé spolupráce Vám bude doporučeno jak pracovat sám na sobě, abyste mohli postupně, systematicky a efektivně vyřešit své zdravotní problémy, které se hromadily několik let. K panu Filipovi jsem se dostala na základě doporučení paní Moučkové a jsem za to velmi vděčná. Nejvíc se mi líbí a motivují viditelné výsledky.

Vřele doporučuji. 

    Anička


2.3. 2017

  Mockrát děkuji panu Filipovi za jeho individuální a velice přátelský přístup. Moc hezky jsme si popovídali a otevřel mi oči. Mohu ho srovnat s ostatními léčiteli a tento je z nich skutečně nejlepší. Me problémy s pokožkou v obličeji se lepší a cítím se díky tomu lepe i po psychické stránce. 

Určitě mohu vřele doporučit.

    Honza


12.2. 2017

    Chtěla bych mnohokráte poděkovat jménem svým a mé celé rodiny p. Filipovi Tomášovi za pomoc při mé nemoci a zároveň nemoci mé dcery, která byla 8 týdnů po porodu a vzala ji ledvinová kolika. S takovým přístupem jsem se dosud nesetkala, kdy pan Filip nám zavolal a poslal několik rad a receptů na čajíky, které nám opravdu pomohly. Škoda, že takových lidí je na světě poskrovnu, ale jeho dar léčit lidi, je dar od Boha a on plní na tomto světě toto poslání víc než si někdo dovede představit.

Na tohoto člověka nikdy nezapomenu a věřím a přeji si, abych se s ním osobně setkala.

    Naďa Žáčková, H.Týn


1.2. 2017

    Chtěla bych moc poděkovat panu Filipovi Tomášovi za pomoc a podporu. Během vánočních svátků jsem mu napsala o radu ohledně mého narozeného vnoučka. Nejen, že mi sám několikrát zavolal, vyslechl mě a poradil, ale hlavně posílal energii mému vnoučkovi, mojí dceři i mě. Pan Tomáš je výjimečný člověk a přestože jsme se osobně nesetkali velice mi pomohl. Ještě jednou moc děkuji a doufám, že mu budu moci poděkovat osobně.

    Dana


17.1. 2017

   Pan Filip rychle odhalil a začal řešit moje zdravotní problémy. Rychle jsem se zorientoval a uvědomil si, jak mám správně postupovat v léčbě. Za to mu vřele děkuji.

    Václav


30.10. 2016

    Děkuji z celého srdce, v říjnu se nám narodila dcera, díky Vaší pomoci a bylin.

    Jana


15.11. 2015

    Děkuji Filipovi za vřelou atmosféru, přijetí a dokonalou diagnostiku, nalezením mých problémů z mládí, které souvisely s mými somatickými problémy.

    Jindra


1.10. 2014

    Před asi třemi lety jsem začal mít problémy se zvětšováním uzlin především na krku a pak i na jiných místech na těle. To mě samozřejmě velmi znepokojovalo a nechtěl jsem být pouze odkázán na klasickou medicínu, která si jednak nevěděla s příčinou rady a hlavně na jejich principy. Hrozící diagnóza lymfomu byla děsivá. Cesty mě svedly do alternativní oblasti a po návštěvách několika léčitelů a homeopatů jsem našel toho správného možná léčitele, ale pro mne spíše toho SPRÁVNÉHO ČLOVĚKA. Je jím Filip, pilný a trpělivý to žák léčitelky paní Evy Moučkové. Myslím si, že po boku tak silného zdroje zkušeností a toho co mu bylo dáno shora, a tím co se nám společně podařilo dokázat, ho MOHU JEDINĚ DOPORUČIT. Můj problém již několik měsíců znatelným způsobem odeznívá a doporučení a kroky, které jsme společně zvolili, jsou potvrzením toho, že Filip prostě ví, umí a má ty skutečné schopnosti. Umí vyslechnout, vcítit se a porozumět každému a společně najít tu potřebnou cestu ke štěstí ;-)

    LiborVšechna práva vyhrazena 

Žádnou část webu není dovoleno užít nebo jakýmkoliv způsobem reprodukovat bez písemného souhlasu držitele práv s výjimkou krátkých citací nebo odkazů na tyto stránky.

Tento web využívá soubory cookie. Podrobnosti naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů

Odmítnout

OK